Vasaras foruma dienasgrāmata: 11. jūlijs: 1. diena

11. jūlijā 20 Ogres novada jaunieši  satikās, lai četru dienu nodarbībās vasaras izglītojošā forumā  mentores Lāsmas Cimeres vadībā pilnveidotu sevi un iemācītos būt sabiedrībai noderīgi.

Forums notiek Sabiedrības integrācijas fonda no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem finansētā projekta “Kā būt sabiedrībai noderīgam jaunietim” ietvaros. Projektu īsteno Attīstības un inovāciju mācību centrs sadarbībā ar jauniešu iniciatīvas grupu O ISTABA.

Pirmās dienas moto:  “ Esi tas, kas esi!”

 

Jauniešiem diena iesākās savstarpēji iepazīstoties, veidojot līdzdalības ķēdi, lai apzinātos līdzdalības prasmes. Pēc tam sekoja grupu darbs, veidojot stilizētas brilles, lai paraudzītos  uz līdzdalības veidu simulācijām. Dienas  noslēgumā jauniešu uzdevums bija veidot dienas ieguvumu kubu un 6 vārdos paust dienas laikā iegūto.

Tiekamies rīt!

 

Paldies Ogres Vēstures un Mākslas muzejam par viesmīlību un kafejnīcai “Ilze” par gardo maltīti!

SIF logo

Projektu “Kā būt sabiedrībai noderīgam jaunietim” (līgums Nr. 2017.LV/NVOF/PSA/034/05) finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta mērķis ir Ogres novada jauniešu pilsoniskās līdzdalības kompetences pilnveides nodrošināšana.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s