Noslēguma seminārs Kā būt noderīgam jaunietim sabiedrībai?

Nevalstiskā organizācija “Attīstības un inovāciju mācību centrs” sadarbībā ar Ogres Jauniešu pašizaugsmes, kompetenču un sociāluzņēmējdarbības centru “O ISTABA” 2017. gada 5. oktobrī organizēja Sabiedrības integrācijas fonda atbalstītā projekta “Kā būt sabiedrībai noderīgam jaunietim” noslēguma semināru.
Seminārā aicinājām piedalīties jauniešus, jaunatnes lietu speciālistus, izglītības darbiniekus, nevalstiskā sektora pārstāvjus, uzņēmējus u.c. interesentus.
Projektā, kas tika uzsākts š.g. martā, ir izveidota neformālās izglītības metodika jauniešu pilsoniskās līdzdalības kompetences pilnveidei. 60 Ogres novada jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem ir izmēģinājuši izstrādāto metodiku vasaras izglītojošā forumā kopā ar mentori, izaugsmes treneri un jauniešu iniciatīvas grupas O ISTABA vadītāju Lāsmu Cimeri. Plašāk par projekta gaitu un paveikto projekta mājas lapā: https://butnoderigam.wordpress.com/

IMG_3264.JPG
Noslēguma pasākumā iepazīstinājām klātesošos ar projekta rezultātiem un runānājām, kā labāko no projektā sasniegtā turpināt Ogrē un tuvākajos novados.

Paldies viesiem, jauniešiem! Paldies Jānis Iklāvs par labās pieredzes stāstu!Paldies Renars Raubiskis par jaunieša līdera redzējumu!Paldies Reinis Timofejevs par atmiņu video un Sintija Kļava par foto!Paldies Ogres Kultūras centram par skaistajām telpām!
Liels paldies Dace Tribocka par sadarbību!

IMG_3257.JPG

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s